You are currently viewing PRACOWNIA SITODRUKU

PRACOWNIA SITODRUKU

SŁUPSK / GALERIA KAMERALNA
/ UL. PARTYZANTÓW 31A


Prowadzenie i kontakt /
Sylwia Starkowska
tel. +48 798 402 158
[email protected]

Zajęcia z sitodruku są skierowane dla młodzieży oraz dorosłych, którzy są zainteresowani rozwojem artystycznym i chcą zagłębiać wiedzę na temat sitodruku. Pracownia jest również otwartą przestrzenią do twórczych eksperymentów w dziedzinach artystycznych typu rysunek, fotografia, monotypia lub linoryt.

SITODRUK EKSPERYMENTALNY

WTORKI / 16.00 – 19.00

Udział w zajęciach pracowni jest odpłatny
110 zł na miesiąc

Zajęcia mają na celu rozwinięcie umiejętności z dziedziny sitodruku poprzez eksperymentalne podejście do używanych materiałów oraz intuicyjne odkrywanie nowych możliwości związanych z tą dziedziną grafiki. Uczestnicy będą mieli możliwość odkrywania nowych pomysłów poprzez zagłębianie się różnych twórczych dziedzinach jak np. fotografia, ilustracja czy tkanina artystyczna. Intuicyjne podejście do pracy pomoże uczestnikom rozwinąć swoje techniczne umiejętności w dziedzinie sitodruku oraz poszerzyć swoją wrażliwość w dziedzinie projektowania oraz sztuki współczesnej.

SITODRUK UŻYTKOWY

ŚRODY / 16.00 – 19.00

Udział w zajęciach pracowni jest odpłatny
110 zł na miesiąc

Zajęcia są skierowane dla młodzieży i osób dorosłych, którzy są zainteresowani sitodrukiem pod względem użytkowym. Celem zajęć jest przybliżenie procesów projektowania oraz rozwijanie pomysłów uczestników od fazy początkowej po końcową. Spotkania mają na celu pokazania zainteresowanym możliwości zastosowań sitodruku w dziedzinie designu i kontynuowanie nabytych umiejętności w ich dalszych projektach.

ZAJĘCIA DLA SENIORÓW

CZWARTKI / 11.00 – 14.00

Udział w zajęciach pracowni jest odpłatny
110 zł na miesiąc

Zajęcia pomogą uczestnikom poszerzyć swoje manualne umiejętności poprzez kreatywne podejście do przygotowywania projektów pod sitodruk. Celem spotkań jest rozwinięcie technicznych oraz manualnych umiejętności w dziedzinie sitodruku oraz poszerzenia wiedzy w zastosowaniu tej techniki na płaszczyźnie sztuki współczesnej i projektowania.

Dodaj komentarz