WIELOGŁOSY – spotkanie wokół „Stu lat samotności” Gabriela Garcíi Márqueza
BGSW we współpracy z Biblioteką Miejską w Słupsku
Sobota. 27.06.2026, 14:00 – 20:00
Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku,
ul. Grodzka 3
Wstęp wolny
Biblioteka Miejska w Słupsku i BGSW zapraszają 27 czerwca na wyjątkowe spotkanie wokół „Stu lat samotności” Gabriela Garcíi Márqueza.
Wśród zieleni, na leżakach przed biblioteką, będzie można usiąść, zwolnić na chwilę i zanurzyć się w opowieści płynącej między dwoma językami — polskim i hiszpańskim. Wybrane fragmenty powieści zabrzmią na przemian, odsłaniając różne rytmy, brzmienia i emocje tej niezwykłej historii.
Zapraszamy do słuchania, odpoczynku i wspólnego bycia razem. A jeśli pojawi się ochota — także do spontanicznego włączenia się do czytania i podzielenia swoim ulubionym fragmentem.