You are currently viewing Warsztaty /„Stwórzmy razem rzeźbę społeczną” / zapisy

Warsztaty /„Stwórzmy razem rzeźbę społeczną” / zapisy

Warsztaty /„Stwórzmy razem rzeźbę społeczną” 

 

23 i 24 września 2021 / 16.00 – 18.00
Centrum Aktywności Twórczej w Ustce
Prowadzenie / Joanna Dudek

Wiek uczestników: 15+
Kontakt i zapisy / Weronika Teplicka – Szumowska, tel. 515 089 986  

Liczba miejsc ograniczona

 

Zapraszamy Was do udziału w warsztatach „Stwórzmy razem rzeźbę społeczną” prowadzonych przez artystkę Joannę Dudek w ramach pobytu na rezydencji artystycznej „Praktyki ekologiczne po polu artystycznych działań” w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce.

Artystka podzieli się z mieszkańcami Ustki swoimi praktykami artystycznymi związanymi z pracą nad projektem „Zielniki słowińskie”, poszukiwaniem zagadnień związanych z ziołolecznictwem dawnych mieszkańców Pomorza. Chciałaby upamiętnić ich działania pracując nad ideą „rzeźby społecznej” i „żywej rzeźby” łącząc dawne podziały.

W czasie warsztatów Joanna Dudek opowie o koncepcjach rzeźby społecznej, pokaże jej przykłady w Polsce i na świecie zachęcając do dyskusji. W dalszej części artystka będzie zachęcała do rozmowy o ważnych miejscach dla mieszkańców Ustki i pomysłach na interwencje w danej przestrzeni zmieniające jej charakter. Następnie wspólnie będą wykonywali makiety miejsc, pracując na materiałach ekologicznych i biodegradowalnych.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne
Materiały zapewnia organizator

Partnerem programu „Praktyki ekologiczne po polu artystycznych działań” jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

/// Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne w związku z pandemią Covid-19 na terenie Centrum Aktywności Twórczej będzie obowiązywał nakaz zasłaniania nosa i ust. Regulamin uczestnictwa w wydarzeniu dostępny jest na stronie galerii. ///

Dodaj komentarz