You are currently viewing SPOTKANIE AUTORSKIE Z ELŻBIETĄ CHEREZIŃSKĄ / PROMOCJA KSIĄŻKI „SYDONIA. SŁOWO SIĘ RZEKŁO” / 14.04.2023 / 17.00

SPOTKANIE AUTORSKIE Z ELŻBIETĄ CHEREZIŃSKĄ / PROMOCJA KSIĄŻKI „SYDONIA. SŁOWO SIĘ RZEKŁO” / 14.04.2023 / 17.00

Spotkanie autorskie z Elżbietą Cherezińską
oraz promocja książki „Sydonia. Słowo się rzekło”

14.04.2023 / piątek / 17.00

Elżbieta Cherezińska jest jedną z najpoczytniejszych polskich pisarek, autorką niezwykle popularnych powieści historycznych. Niedawno wydała swoje najnowsze dzieło: „Sydonia. Słowo się rzekło”, której bohaterką jest Sydonia von Bork, szlachcianka stracona w Szczecinie w 1620 roku w wyniku procesu o czary.

Nie bez przyczyny na spotkanie z autorką wybrano miejsce niezwykłe, przesiąknięte historią kobiet osądzanych o czary – słupską Basztę Czarownic. Na zaproszenie Słupskiego Ośrodka Kultury i Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej, w piątek 14 kwietnia o godz. 17:00 odbędzie się tu spotkanie autorskie z Elżbietą Cherezińską i promocja jej najnowszej powieści.

Z uwagi na ograniczone możliwości przestrzenne, udział jest możliwy jedynie dla osób posiadających zaproszenie lub wejściówki. Obecnie brak już dostępnych wejściówek na wydarzenie.

Spotkanie poprowadzi Jolanta Krawczykiewicz

Podczas wydarzenia będzie możliwość zakupienia książek autorki, które zagwarantuje Cepelin Books. Podpisywanie książek przez pisarkę zaplanowane jest na godz. 19.00 przy cepelinowym stole: www.facebook.com

cherezinska.pl

Dodaj komentarz