You are currently viewing PRACOWNIA FOTOGRAFICZNO – FILMOWA

PRACOWNIA FOTOGRAFICZNO – FILMOWA

USTKA / CENTRUM AKTYWNOŚCI TWÓRCZEJ
/ UL. GEN. ZARUSKIEGO 1a


Prowadzenie i kontakt /
Krzysztof Tomasik
tel. +48 515 089 686
[email protected]

Zajęcia w Pracowni skierowane są do osób, których fascynuje każdy rodzaj realizacji fotografii i filmu – bez względu na stopień zaawansowania. W trakcie zajęć uczestnicy mogą się zapoznać z różnymi technikami rejestracji i prezentacji obrazu.

PRACOWNIA FOTOGRAFII ANALOGOWEJ

PONIEDZIAŁKI / 17.00

Udział w zajęciach pracowni jest odpłatny
100 zł na miesiąc

Pracownia jest miejscem gdzie bardziej doświadczeni fotografowie mogą sobie przypomnieć tradycyjną technikę wykonywania zdjęć, a młodsi zyskują nowe narzędzie artystycznej wypowiedzi. W cyfrowym świecie fotografia srebrowa staje się coraz bardziej popularna. Wielu artystów uprawiających sztukę współczesną korzysta z tej techniki, a w trakcie tych zajęć poznasz jej tajniki.

PRACOWNIA FOTOGRAFICZNO – FILMOWA
DLA DOROSŁYCH

ŚRODY / 13.30

Udział w zajęciach pracowni jest odpłatny
100 zł na miesiąc

Zajęcia mają na celu przybliżenie współczesnych i dawnych technik rejestracji i obróbki obrazu oraz nauczenie wyrażania swoich emocji za pomocą fotografii i filmu. Zajęcia mają charakter wielopłaszczyznowy: teoretyczny, podczas których prowadzący prezentuje zasady pracy z aparatem i kamerą, praktyczny, gdzie słuchacze sami realizują tematy indywidualnie lub w zespole i wykładowy na których uczestnicy poznają teorię i historię fotografii na przykładach artystów z historii fotografii oraz sztuki współczesnej.

PRACOWNIA FOTOGRAFICZNO – FILMOWA
GRUPA I

CZWARTKI / 17.00

Udział w zajęciach pracowni jest odpłatny
100 zł na miesiąc

Zajęcia skierowane są do młodzieży i osób dorosłych. Mają one na celu przybliżenie uczestnikom współczesnych technik rejestracji i obróbki obrazu oraz jego miejsca w sztuce współczesnej. Zajęcia mają charakter dwupłaszczyznowy: teoretyczny, podczas których prowadzący prezentuje zasady pracy z aparatem i kamerą oraz praktyczny, gdy słuchacze sami realizują własne tematy indywidualnie lub w grupach.

Dodaj komentarz