LEKCJE O SZTUCE

DLA KOGO? → SZKOŁY

Lekcje przygotowywane są do każdej wystawy, rozwijają jej poszczególne wątki i problemy. Staramy się, by spotkania odbywały się na wystawach, w bezpośrednim kontakcie z dziełami sztuki. Zajęcia te pomagają w przełamywaniu stereotypowego myślenia o sztuce współczesnej i ułatwiają z nią kontakt. Odbiorców lekcji o sztuce współczesnej pragniemy nie tylko zapoznać z aktualnymi działaniami artystycznymi, ale także pobudzić ich wyobraźnię i zainspirować do własnej aktywności twórczej.

TERMINY

Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 15.00 (z wyłączeniem czwartków – dnia nieodpłatnego zwiedzania wystaw).

Lekcje połączone są ze zwiedzaniem aktualnej wystawy mogą się odbywać w trzech salonach wystawienniczych (Baszta Czarownic, Galeria Kameralna, Centrum Aktywności Twórczej) i trwają około 45 minut.

Ze względu na warunki przestrzenne liczba uczestników zajęć nie powinna przekraczać 25 osób. Niezbędne materiały zapewnia galeria.

ZAPISY

Słupsk / 
Małgorzata Różańska
tel. 515 089 698
[email protected]

Ustka /
Weronika Teplicka
tel. 515 089 986
[email protected]

Zajęcia należy zamawiać z minimum tygodniowym wyprzedzeniem. W przypadku rezygnacji z zajęć, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zabawy są bezpłatne. Natomiast obowiązują bilety wstępu do galerii zgodnie z przyjętym cennikiem.

Opiekun ma obowiązek pozostania z grupą przez cały czas pobytu w Galerii oraz jest odpowiedzialny za utrzymanie dyscypliny.

Dodaj komentarz