SPOTKANIA EZOTERYCZNE 2

SPOTKANIA EZOTERYCZNE 2

SPOTKANIA EZOTERYCZNE 2
Baszta Czarownic
otwarcie: 6 czerwca 2002, godz. 19.00
prezentacje, pokazy, wykłady: 7-10 czerwca 2002 w godz. 10.00-20.00

Wychodząc na przeciw potrzebom i prośbom mieszkańców Słupska organizujemy po raz drugi "Spotkania Ezoteryczne", które są kontynuacją projektu zrealizowanego przez Pawła Althamera w 2001. Historyczny, wręcz mistyczny, charakter galerii "Baszty Czarownic", jej gotyckie wnętrza sprzyjają medytacjom i refleksjom. Baszta Czarownic była wiezieniem dla kobiet. W roku 1701 została stracona ostatnia czarownica Trina Papisten za bliżej nie udowodnione czary. Do udziału w spotkaniach zapraszamy kilkanaście specjalnych osobowości magicznych - współczesnych czarowników i czarownice - z całej Polski, które w sposób niekonwencjonalny zajmują się uzdrawianiem ludzkich serc, dusz i pomagają odnaleźć sens codziennych dni.

Uczestnicy:
Ewa Ostrowska - ayuveda, yogoterapia
Ewa OstrowskaSpecjalistka od leczenia sposobem ayuvedyjskim, starohinduskim, yogoterapia.
Poprowadzi wykłady:
Siła Życia (piątek, 07.06.2002 godz. 18.00-20.00)
- właściwe oddychanie i jego wpływ na długość życia
Siła Życia (niedziela, 09.06.2002 godz. 18.00-20.00)
- natura nozdrzy
- nozdrza i umysł
- nozdrza i planety
Tadeusz Zwierz - radiestezja
Od najmłodszych lat zajmuje się poszukiwaniem wody i żył wodnych. Dzięki pomocy p. Tadeusza dokonano wokół Słupska pierwszych odwiertów wody pitnej.
Mirosław Łazęcki "Syriusz" - bioenergoterapia - misy tybetańskie
Egzorcysta, terapia masażu dźwiękiem mis tybetańskich, bioenergoterapia.
Ewelina Lubicz - Żółczyńska - numerologia
Leszek Żądło - regresing, huna
Leszek ŻądłoMgr pedagogiki, po ukończeniu studiów pracował jako nauczyciel. Obecnie jest cenionym autorem książek na temat rozwoju duchowego. Ponadto zajmuje się prowadzeniem kursów związanych z tą dziedziną. Istotnym elementem jego aktywności jest prowadzenie terapii dla osób potrzebujących pomocy, są to terapie grupowe, bądź indywidualne.
Regresing® - metoda pomoagająca w rozwiązywaniu pozornie nierozwiązywalnych problemów, niezależnie w jakiej dziedzinie życia one się przejawiają. Polega na powrocie pamięcią do przeszłych wydarzeń.
Natomiast podstawowymi zasadami huny jest utrzymanie zdrowia psychicznego, fizycznego oraz dobrych relacji społecznych.
Alicja Stelmak - jasnowidząca
Zornica Samardżijewa - astrologia, horoskopy
Gabriela Niużko "Gabi" - tarot, chiromancja, huna, numerologia
znana z pism: "Gwiazdy mówią", "Czwarty wymiar", "Wróżka", z programów telewizyjnych i radiowych, m.in. "Rozmowy w toku", konsultantka na planie filmowym "Wiedźmina".
Pomaga rozwiązać najtrudniejsze problemy, doradza, wspomaga energetycznie i uczy optymistycznie patrzeć w przyszłość.
dr Tatiana Andriyuk - medycyna naturalna
Tatiana AndriyukJest cieszącą się ogromnym uznaniem bioenergoterapeutką. Źródłem jej sukcesu jest gruntowne, medyczne wykształcenie. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Kijowie. Osiągnęła VI - najwyższy stopień w dziedzinie Medycyny Naturalnej. Metody leczenia, co warto podkreślić, ściśle dostosowane są do międzynarodowych europejskich wymagań. Są to: psychoterapia, bioenergoterapia, irydologia, akupunktura, masaż. Energia, którą dysponuje Tatiana ANDRIYUK w znaczący sposób wzmacnia efekty kuracji. Znane są seanse bioenergoterapeutyczne, doskonałe przy leczeniu pacjentów cierpiących na dolegliwości: tarczycy, miażdżycy, układu krążenia, nerwowego, chorób skóry, serca, nerek (kamienica), płuc, wątroby, żołądka (wrzody), kręgosłupa, żylaków, astmy, torbieli, guzów.
lek. med. Ludmiła Nikiszyna - irydolog, homeopata
Jest lekarzem medycyny internistą i ginekologiem z ponad 25-letnią praktyką. Diagnozowaniem na podstawie analizy tęczówki oka zajmuje się od 15 lat. Irydodiagnostyka to całkowicie nieinwazyjna metoda diagnozowania, pozwalająca bardzo dokładnie określić stan całego organizmu jak i poszczególnych organów, bez konieczności wykonywania analiz krwi, moczu, USG czy RTG.
Janina i Grzegorz Kasińscy - zdjęcie i interpretacja aury
Marian Józef Jurek - jasnowidz, egzorcysta
Pomaga w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych, partnerskich, rodzinnych, ekonomicznych. Wykonuje niezwykle skuteczne egzorcyzmy. Uczy i udziela kompleksowych porad jak wykorzystać swoje własne moce duchowe w normalnym życiu. Znawca starożytnej szkoły uzdrawiania. Diagnozuje i uzdrawia na odległość.
Roman Król - naturalna metoda leczenia aloesem
Zestawienie czystego miąższu aloesowego z propolisem pszczelim ma wiele dobroczynnych oddziaływań dla skóry. Regeneracja oraz długotrwałe nawilżenie, przywrócenie młodzieńczego wyglądu, naturalna ochrona przed infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi.
mgr Urszula Kociołek - wróżka, muzykoterapeutka
Dyplomowana bioenergoterapeutka i radiesteta. Pomaga w odnajdywaniu zaginionych osób, w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych, finansowych, partnerskich. Stosuje energie Reiki, świecowanie uszu, akupresurę.
Marta i Jorge Herrera Pachamahca - indiańskie amulety i talizmany
Marta i Jorge Herrera PachamahcaJorge Herrera Pachamahca z plemienia Aymara od czterech lat mieszka w Polsce. Wraz ze swoją dziewczyną Martą zajmuje się propagowaniem kultury Indian amerykańskich - m.in. talizmany i magiczna biżuteria.
Tatiana Ayusz - szamanka, trzecie oko
Fenomenalna szamanka z Burii, niesamowita moc kosmiczna. Kontakt z bytami przeszłymi, obecnymi oraz przyszłymi. Oczyszczanie osób i pomieszczeń ze złych energii, niesamowita moc kosmiczna, trzecie oko.
Hanna Prus "Regelinda" - wróżka, tarot, chiromancja, wyrocznie
wróżka RegelindaPrognoza przyszłości, konkretne wskazówki i pomoc. Indywidualnie dobrane afirmacje i talizmany. Określa talenty, predyspozycje, możliwości. Pomaga w wyborze szkoły, zawodu. Analiza partnerska, dobór partnera, kryzysy w związku, związki karmiczne, kłopoty zdrowotne. Psychoanaliza, energetyczne wspieranie osób słabych psychicznie. "Kosmiczna Mapa" przestrzeni życia, więcej energii i wiary w siebie.
Winona Rawicka - leczenie minerałami
Oddziaływanie na organizm człowieka, usuwanie szkodliwego promieniowania w pomieszczeniach. Kamienie szczęścia, powodzenia, miłości itp.
Maria Zofia Pirog - Studium Edukacji Holistycznej
Studium Edukacji Holistycznej oferuje specjalizacje: parapsychologia oraz sztuki dywinacyjne. Parapsychologia obejmuje m.in.: psychologię osobowości, psychologię komunikacji, psychorafologię, analizę wypowiedzi, mowę ciała, fizjonomikę, techniki doskonalenia umysłu, psychologię ubioru czyli analizę człowieka z wyglądu, uniwersalne prawa przyrody, symbolikę praktyczną, magię praktyczną, numerologię systemu Cheiro, chriologię, runy, astrologię, widzenie aury, sztukę uzdrawiania, tarot itd.
Sztuki dywinacyjne obejmują m.in.: prognozowanie z kart klasycznych oraz z tarota, chirologię, runy, numerologię systemu Cheiro, symbolikę praktyczną, magię praktyczną, jasnowidzenie, techniki doskonalenia umysłu, psychologię ubioru.
Aleksandra Kacprzak - uzdrawianie, zabiegi filipińskie
Uzyskała dyplom bioenergoterapeuty w Bydgoskiej Izbie Rzemieślniczej, uczyła się u filipińskiej uzdrowicielki Arsenii dela Cruz oraz Marcosa Orbito. Współpracuje z Harrym B. Lukinganem. Publikacje na temat Harrego Lukingana i Aleksandry Kacprzak można znaleźć w takich czasopismach jak: "Czwarty Wymiar" czy "Uzdrawiacz". Zaproszeni też zostali do udziału w popularnym programie "Pierwszy Krzyk" oraz serialu TVP1 "Twarze i maski".